Новини
Переважна більшість людей в сучасному суспільстві знаходиться під впливом стресу, тому тема профілактики стресу є актуальної завжди. Причин для стресу є безліч: велика кількість інформації, негаразди в сім’ї та інші. З 24 лютого 2022 року, коли російська федерація розпочала війну проти України, всі люди відчувають постійний стрес та тривогу, особливо гостро це відчувають діти. З метою здійснення профілактики стресів та ознайомлення учнів зі способами подолання стресу, соціальним педагогом ліцею було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів підліткового віку «Профілактика та подолання стресових станів».
Цінності – це важливі для людини речі, за допомогою яких вона визначає для себе пріоритети, оцінює власне життя. Кожна людина має свої цінності у житті, і звісно найважливіша цінність це і є саме Життя!
Проблема безпеки в інтернеті є дуже актуальною, адже кожного року аудиторія користувачів Всесвітньої павутини розширюється. Соціальний педагог ЛІЦЕЮ ПРИРОДНИЧИХ НАУК Драганець Анна Андріївна провела заняття з елементами тренінгових вправ для учнів підліткового віку "Правила безпечного інтернету", де з учнями було проговорено правила безпечної поведінки в інтернеті, проаналізовано загрози та можливості в інтернеті, за допомогою практичної вправи "Всесвітня павутина" продемонстрували швидкість передачі інформації в інтернеті .
У рамках Тижня безпеки життєдіяльності та з метою формування в учнів думки, що «життя – найвища цінність!» та його треба цінувати; учити берегти своє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я людей, які оточують; формулювати знання про здоровий спосіб життя; формувати уявлення про моральні, духовні, життєві цінності, соціальним педагогом, у період з 30 січня 2023 року по 06 лютого 2023 року було проведено з учнями 5-х та 6-х класів заняття з елементами тренінгових вправ "Життя - найвища цінність!".
З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності, соціальний педагог НВО 8, Драганець А. А., провела заняття з елементами тренінгу з учнями 5-А класу. Під час заняття обговорили історію створення свята, створили асоціативний кущ до слова "толерантність", пограли у гру "так чи ні", створили дерево толерантності. В кінці заняття, соціальний педагог разом з учнями дійшли висновку, що гармонія життя не в однаковості, а в різноманітті, після чого кожен учень отримав емблему "толерантність починається з мене".
Учениця 1-А класу, Безверхня Софія, під керівництвом соціального педагога, Драганець Анни, прийняла участь у Всеукраїнському творчому інклюзивному фестивалі "Натхнення без кордонів" та зайняла перше місце у номінації "Театральне мистецтво". Вітаємо Софію та бажаємо натхнення і подальших успіхів!
Соціальним педагогом з учнями 5-В класу, з метою профілактики шкідливих звичок, було проведено заняття з елементами тренінгових вправ "Скажемо "НІ!" шкідливим звичкам". На занятті з учнями було обговорено які є корисні звички та шкідливі звички і їх вплив на організм людини.
Соціальним педагогом з учнями 2-А класу, було проведено превентивний захід - заняття з елементами тренінгових вправ "Корисні та шкідливі звички". Заняття мало сюжетну лінію - учні ніби опинились на галявині феї корисних звичок, яку зачарувала фея шкідливих звичок, і щоб чари зникли, учні мали виконати завдання, таким чином в ігровій формі з учнями було проговорено корисні та шкідливі звички та їх вплив на організм людини.
Займаємось дистанційно…
Зараз, коли наша країна перебуває у важких обставинах, коли порушується територіальна цілісність нашої держави, коли люди живуть у постійній тривозі, відчуваючи паніку, розпач, горе та біль, найбільш вразливими є діти. Регулярно з учнями закладу проводяться тренінгові заняття з соціальним педагогом. Продовжується цикл тренінгових занять для учнів початкових класів: «Теплі долоні підтримки». З учнями основної школи проводиться цикл тренінгових занять під назвою «Мій внутрішній світ. Прагнення до гармонії». Також продовжується цикл тренінгових занять для учнів старшої школи під назвою «1.Безпека в інтернеті, фейки. 2.Надання екстреної психологічної допомоги (самодопомоги) під час перебування в екстримальних ситуаціях».
Комментарии
Отправить комментарий